$ DOLAR → Alış: 3,51 / Satış: 3,53
€ EURO → Alış: 4,18 / Satış: 4,20

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Yersiz harcamalara karşı biraz daha dikkatli olun. Bazı şüphelerinizi ve kafa karışıklıklarınızı dışarı çok fazla yansıtmayın

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Ailenizle maddi konular yüzünden bazı fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. İlişkinizle ilgili karar vermek isteyipte veremediğiniz bir gün.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Duygusal ve hassas olabileceğiniz bir gün. Güç mücadelelerinde pes eden taraf olmayın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Kardeşleriniz ya da yakın çevrenizle ilişkilerinizde öfke kontrolünü bugün iyi dengelemelisiniz. Kariyeriniz ile ilgili önemli konuşmalar yapmak isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Gündelik yaşamınızda rutin işlerinizin aksaması sizi zor durumda bırakabilir. Bazı konularda kendinizi ifade etmek durumunda kalabilirsiniz

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Finansal işbirliklerinizde daha dikkatli olmalısınız. İkili ilişkilerdeki iletişimsel başarılarınız ile göz dolduracaksınız

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Pozitif bir gün olsa da bazı beklentiler karşısında öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Partnerinizle olan ilişkilerde iletişim ve üslup sorunları oluşabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Eğitiminiz ya da seyahtleriniz ile ilgili gelişmeler önem kazanabilir.İdealistliğiniz içinizdeki çoşkuyla önemli kararlar almanıza sebep verebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Ekonomik ve finanasal konılarda ailenizden destek görebilirsiniz.Kariyeriniz ile ilgili yepyeni bir oluşum içerisinde olacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

İlişkinizde güçlü olma saplantısı içerisinde olabilirsiniz.Buna kapılmayın.Konsantrasyonunuzun azalması sizi biraz duygusal anlamda aşağı çekebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

İlişkileriniz adına daha hoşgörülü olmalısınız.Kusur aramak yerine kusur örtmeyi denemelisiniz.Kıskanlık krizlerine karşı ise herzamanki soğuk tavrınızı sergileyebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Finansal konularınız veya harcamalarınızda öngöremediğiniz konular gündeminiz olabilir.Bu harcamalar partner ilişkilerinizede yansıyabilir.Bazı kısıtlamalar ve baskılar sizi huzursuz edebilir.